Monday, 27 May, 2024

single post

  • Home
  • Metalmania: Największy festiwal metalowy w Europie Środkowo-Wschodniej już 12 marca
Bez kategorii

Metalmania: Największy festiwal metalowy w Europie Środkowo-Wschodniej już 12 marca

Uwaga, miłośnicy muzyki metalowej! 12 marca odbędzie się kolejna edycja Metalmanii – największego festiwalu tego gatunku w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza zjednoczy fanów energetycznych brzmień i ciężkich riffów oraz pozwoli im delektować się występami ulubionych artystów. Na przestrzeni lat Metalmania zdobyła sporą renomę, przyciągając zarówno gwiazdy sceny metalowej, jak i jej wiernych słuchaczy.

Festiwal Metalmania został zapoczątkowany w 1986 roku i od razu zyskał opinię jednego z najbardziej istotnych wydarzeń muzycznych w tej części Europy. Odbywający się pierwotnie w katowickim Spodku, przeniósł się w 2000 roku do krakowskiego Klubu Studio, gdzie zdobył jeszcze większą popularność. Dzięki swojej rosnącej renomie liczba uczestniczących zespołów znacząco wzrosła, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby tegoroczna edycja stanowiła kolejny milowy krok dla imprezy.

Wśród zespołów, które już potwierdziły swój udział na tegorocznym Metalmanii, znajdują się takie gwiazdy jak Samael, Tarja Turunen, Vader, Bestia Arcana i wielu innych. Również polska scena metalowa będzie reprezentowana przez takie zespoły jak Materia, Thunderwar czy Viscera//. Ten eklektyczny miks koncertujących zespołów gwarantuje niezapomniane wrażenia na każdym kroku.

Dodatkowo, między koncertami uczestnicy będą mieli możliwość odwiedzenia różnorodnych stoisk z pamiątkami, odzieżą i płytami. Ta tradycja Metalmanii zapewnia fanom znakomitą okazję do zaopatrzenia się w ekskluzywny merch ulubionych kapel oraz poznanie naocznie współuczestników sceny metalowej.

Bilety na Metalmanię są dostępne w cenach przedsprzedaży oraz standardowych. Ze względu na dużą popularność serdecznie zalecamy jednak zakup biletów wcześniejszą datą w celu uniknięcia rozczarowań.

Wspieramy postanowienie wyjątkowej edycji festiwalu i nie możemy się doczekać pełnego mocy wydarzenia 12 marca w Klubie Studio! Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Metalmanii lub śledząc ich kanał na Facebooku.

Nie da się ukryć, że miłośnicy gatunku metalowego w Polsce oraz całej Europie Środkowo-Wschodniej są prawdziwymi fanami tej muzyki. Co roku z niecierpliwą ekscytacją czekają na okazję uczestniczenia w największym wydarzeniu tego typu – festiwalu „Metalmania”. Tegoroczna edycja przypada na dzień 12 marca i zapowiada się naprawdę interesująco!

Festiwal „Metalmania” to jedno z najważniejszych wydarzeń na metalowej mapie Europy. Organizowane od 1986 roku, jest to nie tylko najstarszy tego typu festiwal w Polsce, ale również jedno z pierwszych tego rodzaju wydarzeń na naszym kontynencie. Przez lata na scenie „Metalmanii” wystąpili tacy giganci jak Slayer, Mayhem, Satyricon, Anathema czy Machine Head.

Tegoroczna edycja odbędzie się jak zwykle w katowickim „Spodku”. Wśród gwiazd biorących udział w tej niezwykłej imprezie można wymienić między innymi opolskie Łaźnie, sKMUDO czy formacje Czarnych Rąków, które każdego fana odpowiednio przygotują na długą dobrych kapel noc.

Oczywiście to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na uczestników. Szczegółowy program festiwalu dopracowywany jest jeszcze przez organizatorów, ale już teraz wiadomo, że będzie to prawdziwa uczta dla fanów metali.

Bilety na „Metalmanię” można zakupić online lub w kasach przedsprzedaży w cenie od 280 złotych za miejscówkę na trybunach do 350 złotych za prawo stania na płycie podscenium.

Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów metali na ten niezapomniany wieczór – zjednoczeni w miłości do głośnych dźwięków i niesamowitych występów. Metalmania to wyjątkowa okazja do spędzenia wspólnego czasu z przyjaciółmi, poznania nowych osób o podobnych gustach muzycznych oraz zobaczenia ulubionych kapel na żywo. Nie możemy się doczekać, by ponownie przemienić katowicki Spodek w mekkę metalowej muzyki!